
Jennifer Lopez ebben a gyönyörű, mélyen dekoltált ruhában robbantotta be a nyarat
Miközben Európa több országában a pünkösdi hosszú hétvége hozott egy kis lelassulást, az Egyesült Államokban az emlékezet napja adott alkalmat a kikapcsolódásra. A jelek szerint pedig a sztárok is kihasználták az ünnepi pihenőt: Jennifer Lopez példásul családja és közeli barátai körében tartott nagyszabású medencés partit. Az Instagramon megosztott fotók alapján a hangulat egészen felhőtlen volt – napsütés, nevetés és igazi nyári életérzés töltötte meg a hétvégét.
Jennifer Lopez láthatóan kihasználta a napfényes időjárást: Instagramra feltöltött képein medencés pillanatok, baráti koktélozás és családi vacsora is látható.
Lopez egy fehér Antica Sartoria darabot választott az esti szabadtéri programhoz. A pamutruhát mély V-kivágás, nyitott hát és hosszú, lágy esésű szoknyarész tette még izgalmasabbá. A ruha részleteivel – a flitterekkel, csipkerészletekkel és rojtokkal –visszanyúlt sajátos bohém, játékos stílushoz, amelyet már máskor is kiválóan működött nála. A mostani darab nem új a ruhatárában, hiszen már 2024-ben, egy olaszországi utazáson is viselte – írja a Harper’s Bazaar.
A színválasztás jól illeszkedik a szezonban megszokott árnyalatokhoz, míg az énekesnő barna telitalpú szandálja szintén kényelmes megoldás. A képek másik érdekessége, hogy Lopez két gyermeke, Max Muñiz és Emme Maribel Muñiz is feltűnnek rajta, ahogy édesanyjuk átöleli őket. Az ikrek februárban ünnepelték 18. születésnapjukat, és a nyár végén kezdik az egyetemet.
A fotósorozat másik részében Lopezt láthatjuk, ahogy a medencében pihen, egy rózsaszín felfújhatós matracon lebegve, itallal a kezében. A napozáshoz klasszikus fehér bikinit választott, apró háromszög alakú felsőrésszel és megkötős alsóval.
A szettet egy bézs szalmakalap egészítette ki, amelyet szegecses részletek és zöld szalag díszített. Az összhatás egyszerre volt kellemes, nyárias és nagyon J.Lo-s: semmi extravagáns, csak fehér darabok.
A fotók mellé ennyit írt:
Ezt a napot azokkal töltöttem, akiket szeretek. Boldog Memorial Dayt mindenkinek!

