
Édes fotók Archie-ról és Lilibetről: így ünnepelt Meghan Markle családja Disneylandben
Meghan Markle új fotókat osztott meg Archie-ról és Lilibetről, akik szüleikkel Disneylandbe látogattak. A képek néhány nappal Archie hetedik születésnapja után kerültek fel az Instagramra, és betekintést engednek a sussexi család közös kaliforniai kiruccanásába.
Meghan Markle új családi fotókat osztott meg, amelyeken gyermekei, Archie és Lilibet Disneylandben töltött közös programon vesznek részt. A képek a hercegné Instagram-oldalán jelentek meg, és egy szív emojival kísért bejegyzés részeként kerültek nyilvánosságra.
A fotókon Lilibet többek között Hamupipőkével és Csipkerózsikával találkozik, míg más képeken testvérével, Archie-val közös hajózás közben látható. A képsorozatban feltűnik Meghan édesanyja, Doria Ragland, valamint Harry herceg is, így a kiruccanás teljes családi élményként jelenik meg.
A sussexi család nem először látogatott el a kaliforniai élményparkba. Tavaly júniusban Markle már megosztott egy rövid videót egy hasonló látogatásról, amely Lilibet születésnapját ünnepelte. Akkor úgy fogalmazott, hogy hálás a Disneylandnek a „két napnyi tiszta örömért”, amit a család együtt élhetett át.
A pár korábban egy televíziós műsorban is beszélt arról, mennyire különleges számukra a park, Markle pedig elmondta, hogy számára – kaliforniai származása miatt – gyerekkora óta fontos helyszínről van szó, amelyhez számos emlék köti.
Archie, aki nemrég ünnepelte hetedik születésnapját, már korábban is jelezte, hogy szívesen ellátogatna Disneylandbe a jeles alkalomra. A család ennek megfelelően idén is egy közös kiruccanással ünnepelhetett.
A hercegné a születésnapon egy egyszerű, szívvel kísért bejegyzést is közzétett, amelyben így írt:
7 év… boldog születésnapot, drága kisfiunk.
4 európai nemzeti park, ahova lélegzetelállító vonatút vezet

