
Alultápláltságot állapítottak meg Shania Twainnél
Az énekesnő nemrég elárrulta, hogy annyira alultáplált volt, hogy 2019-es las vegasi koncertsorozata alatt két izma is elszakadt a combjában.
Shania Twain egy nemrégiben a Sunday Timesnak adott interjúban elárulta, hogy a hat előadásból álló Let’s Go című turnéja során annyira „alultáplált” volt, hogy két combizma is elszakadt, és egy alkalommal le kellett vinni a színpadról.
A menopauza idején elveszíted az irányítást a tested felett. Így hirtelen felfúvódtam, és egyáltalán nem tudtam uralkodni magamon. Nem tudtam csak úgy leadni öt fontot [2,27 kg – a szerk]
– mondta a 60 éves Twain a lapnak, hozzátéve, hogy annyira rossz lett a változó testéről alkotott képe, hogy a koncertek előtt teljesen már bele sem nézett a tükörbe.
Gyűlöltem a testemet. Úgy éreztem: »Ó, nem bírom elviselni ezt a változó testet«. De ez nagyon egészségtelen volt. Ki nem bírja magára nézni a tükörben?
Az ötszörös Grammy-díjas énekesnő arról is mesélt, hogy akkoriban intenzív edzéseket végzett, és a fogyás érdekében kizárta az étrendjéből a zsírokat és a cukrokat.
Nagyon egészségtelen dolgokat csináltam. És többet terheltem a testemet, mint amennyit tápláltam, hogy lépést tudjak tartani a megterheléssel.

Amikor kiderült, hogy az étrendje és a testmozgása hatással van a combja sérülésének gyógyulására, Twain rájött, hogy a jövőben mind az életmódját, mind a gondolkodásmódját meg kell változtatnia.
Most már úgy vagyok, hogy csak jöjjenek a tükrök, egész nap magamat fogom bámulni! A menopauza nagyon jót tett nekem, mert megtanultam, hogy vannak dolgok, amelyeket nem lehet irányítani.
Ha hétvégi programot keresel: holnap ingyenesen látogatható…

